Wednesday, November 02, 2016

El sorguçlu halı üreticileri

El püsküllü halı ve Hindistan imalat halılar


El püsküllü halı ve kilim ağırlıklı diğer bazı imalat ülkelere ek olarak Hindistan üretilmektedir.Hindistan ve diğer ülkelerde fark vardır:

1. El-sorguçlu halı ve kilim farklı nitelikleri bir noktada yapılabilir

2. Kes kazık ve döngü kazık hem birlikte hem de ayrı ayrı tek dokumacı tarafından dokunan edilebilir. Bu dokuma tutarlılık getiren, dokumacı değiştirmek zorunda değilsiniz demektir

El-sorguçlu döngü kesme halı
kesme ve döngü kazık halı el sorguçlu
Hindistan'da kullanılan 3. İplikler düşük bütçesine yüksek dereceli vardır. Bu yaygın olarak kullanılan iplikler% 100 Yeni Zelanda yünü yanı sıra normal Hint chokla yünü ya da bikaneri yün Hint yün olması anlamına gelir. Ayrıca bazı yerlerde, yün ipek ile kullanılabilir veya viskon söylüyorlar.


4. Dokunmuş olabilir tasarımlar, sade, çağdaş, modern ya da herhangi bir farsça ya da geleneksel tasarımları dokunan edilebilir olabilir.

5. Elle yapılır, tüm tamamlanması için dokuma itibaren.

el sorguçlu yün viskon halı
el sorguçlu yün viskon halı

El püsküllü kilim Talep Artışı

 india üretim ve tedarik el sorguçlu halı, geçen yıl arttı ve bu yıl bir şey gibi yukarı çekiyor.Müşteri fiyatları, kalite ve kolayca yapılabilir uygulamak isteyen tasarımlar görünümünde Hint yapılan el-sorguçlu kilim daha arıyoruz. Hatta bazı boyama etkisi vb gibi çok sert tasarımları da yapılmaktadır.

Özel El sorguçlu kilim:

El-sorguçlu kesim pile halı
El sorguçlu Yün Halı kesme kazık
En önemli şey Kızılderililer. Ayrıca, tasarım, şekil ve renklerde özel kilim tedarikçileri olan

Hint tedarikçi seçimi her zaman tüm açıdan tavsiye edilir.

Eğer bizi ziyaret edebilirsiniz Daha fazla bilgi için www.surekasgroup.com veya da bize de e-posta gönderebilirinfo@surekasgroup.com

Yayınlanan: El sorguçlu halı üreticileri